
UAZ 2206 220694 010 04
Informacje ogólne
| Marka | UAZ |
| Model | 2206 |
Silnik
| Model silnika | UMZ-4213.10 |
| ECO średnia | EURO II |
| Pojemność | 2890 cm3 |
| Moc | 99 KM |
| Maksymalna moc przy obrotach | 4000 |
| Moment obrotowy | 201 N/m |
| Maksymalny moment obrotowy przy obrotach | 3000 |
| Rodzaj silnika | Benzyna |
| Pozycja cylindrów | Rząd |
| Cylindrowy silnik | - |
| Zawory na cylinder | 4 |
| Kompresja | - |
| Rodzaj paliwa | - |
Podwozie, ciało
| Budowa ciała | Minibus |
| Długość | - |
| Szerokość | 2101 mm |
| Wysokość | 1940 mm |
| Rozstaw osi | - |
| Jedź wysokość | 220 mm |
Transmisja
| Napęd na cztery koła | - |
| Liczba biegów (manualna skrzynia biegów) | 4 |
Układ hamulcowy
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
Sterowniczy
| Wspomaganie kierownicy | - |
| średnica toczenia | - |
Przedstawienia
| Prędkość maksymalna | - |
| Pojemność zbiornika paliwa | - |
| Zużycie paliwa | - |
| Przyspieszenie do 100 km/h | - |
Pojemność
| Ilość miejsc | 8 |
| Pojemność | - |
| Długość przedziału ładunkowej | - |
| Szerokość przedziału ładunkowej | - |
| Wysokość przedziału ładunkowej | - |
Wymiary i waga
| Waga | - |
| Maksymalna waga | - |
| Opony | - |





