
Peugeot Boxer Van 350MHS 2.0i (110 Hp)
Informacje ogólne
| Marka | Peugeot |
| Model | Boxer Van |
Silnik
| Model silnika | - |
| ECO średnia | - |
| Pojemność | 1998 cm3 |
| Moc | 110 KM |
| Maksymalna moc przy obrotach | 5000 |
| Moment obrotowy | 168 N/m |
| Maksymalny moment obrotowy przy obrotach | 3400 |
| Rodzaj silnika | - |
| Pozycja cylindrów | Rząd |
| Cylindrowy silnik | 4 |
| Zawory na cylinder | 2 |
| Kompresja | - |
| Rodzaj paliwa | A-95 |
Podwozie, ciało
| Budowa ciała | Samochody dostawcze |
| Długość | - |
| Szerokość | 2024 mm |
| Wysokość | 2690 mm |
| Rozstaw osi | 3200 mm |
| Jedź wysokość | - |
Transmisja
| Napęd na cztery koła | Napęd na przednie koła |
| Liczba biegów (manualna skrzynia biegów) | 5 |
Układ hamulcowy
| Przednie hamulce | Hamulce tarczowe |
| Tylne hamulce | Hamulce bębnowe |
Sterowniczy
| Wspomaganie kierownicy | - |
| średnica toczenia | - |
Przedstawienia
| Prędkość maksymalna | - |
| Pojemność zbiornika paliwa | 80 l |
| Zużycie paliwa | - |
| Przyspieszenie do 100 km/h | - |
Pojemność
| Ilość miejsc | - |
| Pojemność | - |
| Długość przedziału ładunkowej | 2860 mm |
| Szerokość przedziału ładunkowej | 1808 mm |
| Wysokość przedziału ładunkowej | 2115 mm |
Wymiary i waga
| Waga | 1830 kg |
| Maksymalna waga | 3500 kg |
| Opony | 215/65R15 |





