.jpg)
Nissan Caravan (E25) 2.4D (140Hp)
Informacje ogólne
| Marka | Nissan |
| Model | Caravan (E25) |
Silnik
| Model silnika | - |
| ECO średnia | - |
| Pojemność | 2389 cm3 |
| Moc | 140 KM |
| Maksymalna moc przy obrotach | 5600 |
| Moment obrotowy | 202 N/m |
| Maksymalny moment obrotowy przy obrotach | 2800 |
| Rodzaj silnika | Diesel |
| Pozycja cylindrów | Rząd |
| Cylindrowy silnik | 4 |
| Zawory na cylinder | 3 |
| Kompresja | 8.6 |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
Podwozie, ciało
| Budowa ciała | Minibus |
| Długość | - |
| Szerokość | 1690 mm |
| Wysokość | 2285 mm |
| Rozstaw osi | 2715 mm |
| Jedź wysokość | 170 mm |
Transmisja
| Napęd na cztery koła | Napęd na tylne koła |
| Liczba biegów (manualna skrzynia biegów) | - |
Układ hamulcowy
| Przednie hamulce | Wentylowane hamulce tarczowe |
| Tylne hamulce | Hamulce bębnowe |
Sterowniczy
| Wspomaganie kierownicy | - |
| średnica toczenia | - |
Przedstawienia
| Prędkość maksymalna | - |
| Pojemność zbiornika paliwa | 65 l |
| Zużycie paliwa | - |
| Przyspieszenie do 100 km/h | - |
Pojemność
| Ilość miejsc | - |
| Pojemność | - |
| Długość przedziału ładunkowej | - |
| Szerokość przedziału ładunkowej | - |
| Wysokość przedziału ładunkowej | - |
Wymiary i waga
| Waga | 1940 kg |
| Maksymalna waga | - |
| Opony | 195/70 R15 |





