Mercedes Benz Henschel 2T Bus 206 D 2.2 (60 Hp)
Informacje ogólne
| Marka | Mercedes Benz |
| Model | Henschel 2T Bus |
Silnik
| Model silnika | OM 615.917 |
| ECO średnia | - |
| Pojemność | 2200 cm3 |
| Moc | 60 KM |
| Maksymalna moc przy obrotach | - |
| Moment obrotowy | - |
| Maksymalny moment obrotowy przy obrotach | - |
| Rodzaj silnika | Diesel |
| Pozycja cylindrów | - |
| Cylindrowy silnik | 4 |
| Zawory na cylinder | - |
| Kompresja | - |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
Podwozie, ciało
| Budowa ciała | Minibus |
| Długość | - |
| Szerokość | 1820 mm |
| Wysokość | 2200 mm |
| Rozstaw osi | 2400 mm |
| Jedź wysokość | - |
Transmisja
| Napęd na cztery koła | - |
| Liczba biegów (manualna skrzynia biegów) | - |
Układ hamulcowy
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
Sterowniczy
| Wspomaganie kierownicy | - |
| średnica toczenia | - |
Przedstawienia
| Prędkość maksymalna | - |
| Pojemność zbiornika paliwa | - |
| Zużycie paliwa | - |
| Przyspieszenie do 100 km/h | - |
Pojemność
| Ilość miejsc | - |
| Pojemność | 1000 kg |
| Długość przedziału ładunkowej | - |
| Szerokość przedziału ładunkowej | - |
| Wysokość przedziału ładunkowej | - |
Wymiary i waga
| Waga | 1800 kg |
| Maksymalna waga | 2800 kg |
| Opony | 175 R14 C |





