IFA Multicar 25 2.0D (45Hp)
Informacje ogólne
| Marka | IFA |
| Model | Multicar 25 |
Silnik
| Model silnika | 4 VD 8.8/8.5-2 SRF |
| ECO średnia | - |
| Pojemność | 1997 cm3 |
| Moc | 45 KM |
| Maksymalna moc przy obrotach | 3000 |
| Moment obrotowy | - |
| Maksymalny moment obrotowy przy obrotach | - |
| Rodzaj silnika | Diesel |
| Pozycja cylindrów | Rząd |
| Cylindrowy silnik | 4 |
| Zawory na cylinder | 2 |
| Kompresja | - |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
Podwozie, ciało
| Budowa ciała | Diesel |
| Długość | - |
| Szerokość | 1215 mm |
| Wysokość | - |
| Rozstaw osi | 1970 mm |
| Jedź wysokość | 260 mm |
Transmisja
| Napęd na cztery koła | - |
| Liczba biegów (manualna skrzynia biegów) | - |
Układ hamulcowy
| Przednie hamulce | Hamulce bębnowe |
| Tylne hamulce | Hamulce bębnowe |
Sterowniczy
| Wspomaganie kierownicy | - |
| średnica toczenia | - |
Przedstawienia
| Prędkość maksymalna | 50 km/h |
| Pojemność zbiornika paliwa | - |
| Zużycie paliwa | - |
| Przyspieszenie do 100 km/h | - |
Pojemność
| Ilość miejsc | 2 |
| Pojemność | - |
| Długość przedziału ładunkowej | - |
| Szerokość przedziału ładunkowej | - |
| Wysokość przedziału ładunkowej | - |
Wymiary i waga
| Waga | 1750 kg |
| Maksymalna waga | 2950 kg |
| Opony | - |





