Golden Dragon Deluxe Model XML6482E YB
Informacje ogólne
| Marka | Golden Dragon |
| Model | Deluxe Model |
Silnik
| Model silnika | 491QE multi-injection |
| ECO średnia | - |
| Pojemność | 2237 cm3 |
| Moc | 102 KM |
| Maksymalna moc przy obrotach | 4600 |
| Moment obrotowy | 192 N/m |
| Maksymalny moment obrotowy przy obrotach | 2800 |
| Rodzaj silnika | - |
| Pozycja cylindrów | - |
| Cylindrowy silnik | - |
| Zawory na cylinder | - |
| Kompresja | - |
| Rodzaj paliwa | - |
Podwozie, ciało
| Budowa ciała | Minibus |
| Długość | - |
| Szerokość | 1700 mm |
| Wysokość | 2066 mm |
| Rozstaw osi | 2590 mm |
| Jedź wysokość | - |
Transmisja
| Napęd na cztery koła | - |
| Liczba biegów (manualna skrzynia biegów) | 5 |
Układ hamulcowy
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
Sterowniczy
| Wspomaganie kierownicy | - |
| średnica toczenia | - |
Przedstawienia
| Prędkość maksymalna | 120 km/h |
| Pojemność zbiornika paliwa | - |
| Zużycie paliwa | 9 l/100 km |
| Przyspieszenie do 100 km/h | - |
Pojemność
| Ilość miejsc | 11 |
| Pojemność | - |
| Długość przedziału ładunkowej | - |
| Szerokość przedziału ładunkowej | - |
| Wysokość przedziału ładunkowej | - |
Wymiary i waga
| Waga | - |
| Maksymalna waga | - |
| Opony | 185R14C |





