
MAZ 447131 447131
Bendra informacija
| Markė | MAZ |
| Modelis | 447131 |
Kėbulas
| Kabinos tipas | - |
| Ilgis | - |
| Plotis | - |
| Aukštis | 3600 mm |
| Ratų bazė | 3000 mm |
| Prošvaisa | - |
| Priekinė vėžė | - |
Variklis
| Variklio modelis | Deutz BF4M 1013 FC code 140G/2 |
| Eco standartas | EURO III |
| Variklio darbinis tūris | - |
| Variklio galia | 190 AG |
| prie apsukų | - |
| Sukimo momentas | - |
| prie apsukų | - |
| Variklio tipas | Dyzelinis variklis |
| Galios padidinimas | - |
| Cilindrų išdėstymas | Eilė |
| Cilindrų skaičius | 6 |
| Kuro tipas | Dyzelinas |
Pavara
| Varantys ratai | 4x2 |
| Pavarų skaičius | 6 |
| Pavarų dėžės modelis | - |
| Pavarų dėžės tipas | Mechaninė |
| Ašys | - |
Pakaba
| Priekinė pakaba | - |
| Galinė pakaba | - |
Ypatybės
| Kuro bako talpa | 200 l |
| Maksimalus greitis | 110 km/h |
Dydis ir svoris
| Bendroji automobilio masė | - |
| Pilna bendroji masė | 21000 kg |
| Priekinės ašies apkrova | - |
| Galinės ašies apkrova | - |
| Ratų išmatavimai | - |
| Galinės ašies (sunkvežimio) apkrova | - |
| Padangų matmenys | - |





