Volkswagen Transporter IV Van (70XA) 2.0 (84 Hp)
Pagrindinė informacija
| Markė | Volkswagen |
| Modelis | Transporter IV Van (70XA) |
Variklis
| Variklio modelis | 2.0 i (84 Hp) |
| ECO standartai | - |
| Kubatūra | 1968 cm3 |
| Galia | 84 AG |
| Maksimali galia prie apsukų | 4300 |
| Sukimo momentas | 159 N/m |
| Maksimalus sukimo momentas prie apsukų | 2200 |
| Variklio tipas | - |
| Cilindrų išsidestymas | Eilė |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų sk. cilindrui | 2 |
| Suspaudimo laipsnis | 8.5 |
| Kuro rūšis | A-95 |
Kėbulas, važiuoklė
| Kėbulo tipas | Krovininis |
| Ilgis | - |
| Plotis | 1840 mm |
| Aukštis | 1940 mm |
| Ratų bazė | 2920 mm |
| Prošvaisa | 150 mm |
perdavimas
| Varantys ratai | Priekiniai varantys ratai |
| Pavarų skaičius (mech. gr. dėžė) | 5 |
Stabdžių sistema
| Priekiniai stabdžiai | Diskiniai stabdžiai |
| Galiniai stabdžiai | Diskiniai stabdžiai |
Vairas
| Vairo stiprintuvas | - |
| Apsisukimo diametras | - |
Važiavimo ypatumai
| Maksimalus greitis | 144 km/h |
| Kuro bako talpa | 80 l |
| Kuro sanaudos | 11.0 l/100 km |
| Įsibegėjimas iki 100km/h | 21.7 s |
Talpa
| Vietų skaičius | 3 |
| Talpa | - |
| Krovinių skyriaus ilgis | - |
| Krovinių skyriaus plotis | - |
| Krovinių skyriaus aukštis | - |
Išmatavimai
| Svoris | 1580 kg |
| Maksimalus svoris | 2580 kg |
| Padangos | 195/70 R15 |





