Volkswagen Caddy III Kombi 1.9 TDI (75Hp)
Pagrindinė informacija
| Markė | Volkswagen |
| Modelis | Caddy III Kombi |
Variklis
| Variklio modelis | - |
| ECO standartai | - |
| Kubatūra | 1896 cm3 |
| Galia | 75 AG |
| Maksimali galia prie apsukų | 4000 |
| Sukimo momentas | 210 N/m |
| Maksimalus sukimo momentas prie apsukų | 1900 |
| Variklio tipas | Dyzelinis kuras |
| Cilindrų išsidestymas | Eilė |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų sk. cilindrui | - |
| Suspaudimo laipsnis | - |
| Kuro rūšis | Dyzelinis kuras |
Kėbulas, važiuoklė
| Kėbulo tipas | Dyzelinis kuras |
| Ilgis | - |
| Plotis | 1794 mm |
| Aukštis | 1833 mm |
| Ratų bazė | 2680 mm |
| Prošvaisa | 176 mm |
perdavimas
| Varantys ratai | - |
| Pavarų skaičius (mech. gr. dėžė) | 5 |
Stabdžių sistema
| Priekiniai stabdžiai | Diskiniai stabdžiai |
| Galiniai stabdžiai | Būgniniai stabdžiai |
Vairas
| Vairo stiprintuvas | - |
| Apsisukimo diametras | - |
Važiavimo ypatumai
| Maksimalus greitis | 150 km/h |
| Kuro bako talpa | 60 l |
| Kuro sanaudos | 6.0 l/100 km |
| Įsibegėjimas iki 100km/h | 17.7 s |
Talpa
| Vietų skaičius | 7 |
| Talpa | - |
| Krovinių skyriaus ilgis | - |
| Krovinių skyriaus plotis | - |
| Krovinių skyriaus aukštis | - |
Išmatavimai
| Svoris | 1616 kg |
| Maksimalus svoris | 2035 kg |
| Padangos | 195/65R15 |





