
VIS 234900 1.6i (87Hp)
Pagrindinė informacija
| Markė | VIS |
| Modelis | 234900 |
Variklis
| Variklio modelis | - |
| ECO standartai | - |
| Kubatūra | 1596 cm3 |
| Galia | 87 AG |
| Maksimali galia prie apsukų | 3800 |
| Sukimo momentas | 140 N/m |
| Maksimalus sukimo momentas prie apsukų | - |
| Variklio tipas | Benzininis |
| Cilindrų išsidestymas | - |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų sk. cilindrui | 2 |
| Suspaudimo laipsnis | - |
| Kuro rūšis | A-92 |
Kėbulas, važiuoklė
| Kėbulo tipas | Pikapas |
| Ilgis | - |
| Plotis | 1700 mm |
| Aukštis | 1500 mm |
| Ratų bazė | 2845 mm |
| Prošvaisa | - |
perdavimas
| Varantys ratai | - |
| Pavarų skaičius (mech. gr. dėžė) | 5 |
Stabdžių sistema
| Priekiniai stabdžiai | - |
| Galiniai stabdžiai | - |
Vairas
| Vairo stiprintuvas | - |
| Apsisukimo diametras | - |
Važiavimo ypatumai
| Maksimalus greitis | - |
| Kuro bako talpa | - |
| Kuro sanaudos | - |
| Įsibegėjimas iki 100km/h | - |
Talpa
| Vietų skaičius | 2 |
| Talpa | 720 kg |
| Krovinių skyriaus ilgis | - |
| Krovinių skyriaus plotis | - |
| Krovinių skyriaus aukštis | - |
Išmatavimai
| Svoris | 1370 kg |
| Maksimalus svoris | - |
| Padangos | 175/65 R14 |





