
Peugeot Boxer Van 330LH 2.2 HDi (100 Hp)
Pagrindinė informacija
| Markė | Peugeot |
| Modelis | Boxer Van |
Variklis
| Variklio modelis | - |
| ECO standartai | - |
| Kubatūra | 2179 cm3 |
| Galia | 100 AG |
| Maksimali galia prie apsukų | 3600 |
| Sukimo momentas | 240 N/m |
| Maksimalus sukimo momentas prie apsukų | 1900 |
| Variklio tipas | Dyzelinis kuras |
| Cilindrų išsidestymas | Eilė |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų sk. cilindrui | 2 |
| Suspaudimo laipsnis | - |
| Kuro rūšis | Dyzelinis kuras |
Kėbulas, važiuoklė
| Kėbulo tipas | Krovininis |
| Ilgis | - |
| Plotis | 2024 mm |
| Aukštis | 2505 mm |
| Ratų bazė | 3700 mm |
| Prošvaisa | - |
perdavimas
| Varantys ratai | Priekiniai varantys ratai |
| Pavarų skaičius (mech. gr. dėžė) | 5 |
Stabdžių sistema
| Priekiniai stabdžiai | Diskiniai stabdžiai |
| Galiniai stabdžiai | Būgniniai stabdžiai |
Vairas
| Vairo stiprintuvas | - |
| Apsisukimo diametras | - |
Važiavimo ypatumai
| Maksimalus greitis | - |
| Kuro bako talpa | 70 l |
| Kuro sanaudos | 9.8 l/100 km |
| Įsibegėjimas iki 100km/h | - |
Talpa
| Vietų skaičius | - |
| Talpa | - |
| Krovinių skyriaus ilgis | 3360 mm |
| Krovinių skyriaus plotis | 1808 mm |
| Krovinių skyriaus aukštis | 1881 mm |
Išmatavimai
| Svoris | 1945 kg |
| Maksimalus svoris | 3300 kg |
| Padangos | 215/75R16 |





