.jpg)
Nissan Caravan (E25) 3.0 D (105 Hp)
Pagrindinė informacija
| Markė | Nissan |
| Modelis | Caravan (E25) |
Variklis
| Variklio modelis | - |
| ECO standartai | - |
| Kubatūra | 2953 cm3 |
| Galia | 105 AG |
| Maksimali galia prie apsukų | 3800 |
| Sukimo momentas | 226 N/m |
| Maksimalus sukimo momentas prie apsukų | 2000 |
| Variklio tipas | Dyzelinis kuras |
| Cilindrų išsidestymas | Eilė |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų sk. cilindrui | 4 |
| Suspaudimo laipsnis | - |
| Kuro rūšis | Dyzelinis kuras |
Kėbulas, važiuoklė
| Kėbulo tipas | Mikroautobusas |
| Ilgis | - |
| Plotis | 1690 mm |
| Aukštis | 1990 mm |
| Ratų bazė | 2415 mm |
| Prošvaisa | 170 mm |
perdavimas
| Varantys ratai | Visi varantys ratai |
| Pavarų skaičius (mech. gr. dėžė) | 5 |
Stabdžių sistema
| Priekiniai stabdžiai | Ventiliuojami diskiniai stabdžiai |
| Galiniai stabdžiai | Būgniniai stabdžiai |
Vairas
| Vairo stiprintuvas | - |
| Apsisukimo diametras | - |
Važiavimo ypatumai
| Maksimalus greitis | - |
| Kuro bako talpa | 65 l |
| Kuro sanaudos | - |
| Įsibegėjimas iki 100km/h | - |
Talpa
| Vietų skaičius | - |
| Talpa | - |
| Krovinių skyriaus ilgis | - |
| Krovinių skyriaus plotis | - |
| Krovinių skyriaus aukštis | - |
Išmatavimai
| Svoris | 1960 kg |
| Maksimalus svoris | - |
| Padangos | 195/70 R15 |





