DongFeng EQ1030 EQ1030T47D
Pagrindinė informacija
| Markė | DongFeng |
| Modelis | EQ1030 |
Variklis
| Variklio modelis | CYQD32 |
| ECO standartai | - |
| Kubatūra | 3153 cm3 |
| Galia | 100 AG |
| Maksimali galia prie apsukų | 3600 |
| Sukimo momentas | 216 N/m |
| Maksimalus sukimo momentas prie apsukų | 2200 |
| Variklio tipas | Dyzelinis kuras |
| Cilindrų išsidestymas | Eilė |
| Cilindrų skaičius | - |
| Vožtuvų sk. cilindrui | - |
| Suspaudimo laipsnis | - |
| Kuro rūšis | Dyzelinis kuras |
Kėbulas, važiuoklė
| Kėbulo tipas | Bortinis sunkvežimis |
| Ilgis | - |
| Plotis | 1730 mm |
| Aukštis | 2135 mm |
| Ratų bazė | - |
| Prošvaisa | - |
perdavimas
| Varantys ratai | Galiniai varantys ratai |
| Pavarų skaičius (mech. gr. dėžė) | 5 |
Stabdžių sistema
| Priekiniai stabdžiai | Diskiniai stabdžiai |
| Galiniai stabdžiai | Būgniniai stabdžiai |
Vairas
| Vairo stiprintuvas | - |
| Apsisukimo diametras | 12 m |
Važiavimo ypatumai
| Maksimalus greitis | 120 km/h |
| Kuro bako talpa | 68 l |
| Kuro sanaudos | - |
| Įsibegėjimas iki 100km/h | - |
Talpa
| Vietų skaičius | 3 |
| Talpa | 1500 kg |
| Krovinių skyriaus ilgis | - |
| Krovinių skyriaus plotis | - |
| Krovinių skyriaus aukštis | - |
Išmatavimai
| Svoris | 1700 kg |
| Maksimalus svoris | 3200 kg |
| Padangos | - |





