
Dodge Ram 2500 8.0 i V10 (314 Hp)
Pagrindinė informacija
| Markė | Dodge |
| Modelis | Ram 2500 |
Variklis
| Variklio modelis | - |
| ECO standartai | - |
| Kubatūra | 7994 cm3 |
| Galia | 314 AG |
| Maksimali galia prie apsukų | 4000 |
| Sukimo momentas | 610 N/m |
| Maksimalus sukimo momentas prie apsukų | 2800 |
| Variklio tipas | - |
| Cilindrų išsidestymas | V formos |
| Cilindrų skaičius | 10 |
| Vožtuvų sk. cilindrui | 2 |
| Suspaudimo laipsnis | - |
| Kuro rūšis | A-92 |
Kėbulas, važiuoklė
| Kėbulo tipas | Pikapas |
| Ilgis | - |
| Plotis | 2029 mm |
| Aukštis | 1991 mm |
| Ratų bazė | 4077 mm |
| Prošvaisa | - |
perdavimas
| Varantys ratai | Visi varantys ratai |
| Pavarų skaičius (mech. gr. dėžė) | 6 |
Stabdžių sistema
| Priekiniai stabdžiai | Diskiniai stabdžiai |
| Galiniai stabdžiai | Diskiniai stabdžiai |
Vairas
| Vairo stiprintuvas | - |
| Apsisukimo diametras | - |
Važiavimo ypatumai
| Maksimalus greitis | - |
| Kuro bako talpa | - |
| Kuro sanaudos | - |
| Įsibegėjimas iki 100km/h | - |
Talpa
| Vietų skaičius | 6 |
| Talpa | - |
| Krovinių skyriaus ilgis | - |
| Krovinių skyriaus plotis | - |
| Krovinių skyriaus aukštis | - |
Išmatavimai
| Svoris | - |
| Maksimalus svoris | - |
| Padangos | 245/75 R16 |





