Changan SC1030A1 2.1 TD (65 Hp)
Pagrindinė informacija
| Markė | Changan |
| Modelis | SC1030A1 |
Variklis
| Variklio modelis | YND485ZL |
| ECO standartai | - |
| Kubatūra | 65 cm3 |
| Galia | - |
| Maksimali galia prie apsukų | - |
| Sukimo momentas | - |
| Maksimalus sukimo momentas prie apsukų | - |
| Variklio tipas | Dyzelinis kuras |
| Cilindrų išsidestymas | Eilė |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Vožtuvų sk. cilindrui | 2 |
| Suspaudimo laipsnis | - |
| Kuro rūšis | Dyzelinis kuras |
Kėbulas, važiuoklė
| Kėbulo tipas | Šasi |
| Ilgis | - |
| Plotis | 1690 mm |
| Aukštis | 280 mm |
| Ratų bazė | 2700 mm |
| Prošvaisa | - |
perdavimas
| Varantys ratai | Galiniai varantys ratai |
| Pavarų skaičius (mech. gr. dėžė) | 5 |
Stabdžių sistema
| Priekiniai stabdžiai | Būgniniai stabdžiai |
| Galiniai stabdžiai | Būgniniai stabdžiai |
Vairas
| Vairo stiprintuvas | - |
| Apsisukimo diametras | - |
Važiavimo ypatumai
| Maksimalus greitis | 90 km/h |
| Kuro bako talpa | - |
| Kuro sanaudos | 10 l/100 km |
| Įsibegėjimas iki 100km/h | - |
Talpa
| Vietų skaičius | - |
| Talpa | 1000 (3000) kg |
| Krovinių skyriaus ilgis | - |
| Krovinių skyriaus plotis | - |
| Krovinių skyriaus aukštis | - |
Išmatavimai
| Svoris | 2050 kg |
| Maksimalus svoris | 3250 kg |
| Padangos | - |





